Ιβάν Γιοβάνοβιτς: «Αξίζαμε τη νίκη»

Ικανοποιημένος από την εικόνα της ομάδας του εμφανίστηκε ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς

Ο Παναθηναϊκός πέτυχε μια εύκολη νίκη με 5-0 κόντρα στον Πανσερραϊκό και διατήρησε την πρώτη θέση του πρωταθλήματος.

Ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς, μετά το τέλος του αγώνα, εμφανίστηκε ικανοποιημένος από την εικόνα της ομάδας του και τόνισε πως ο Πανσερραϊκός έχει πιο δυνατό σύνολο.

Όσα δήλωσε:

«Οι Σέρρες έχουν δείξει καλό πρόσωπο μέχρι τώρα. Πετύχαμε πολύ γρήγορα δύο γκολ, προσπάθησε ο Πανσερραϊκός, αλλά μετά την κόκκινη ήταν ανασταλτικός παράγοντας για να προσπαθήσουν να παίξουν.

Μετά από το τρίτο γκολ το ματς έγινε εύκολο για εμάς στην επανάληψη και αξίζαμε τη νίκη».