Κ19: Πήρε το τρίποντο ο Παναιτωλικός

Για την 22η αγωνιστική του πρωταθλήματος νεων Κ19 . Ο Παναιτωλικός επικράτησε με 2-1 επι του ΠΑΣ Γιάννινα στο Αγρίνιο. Ο Ντουάρτε με σουτ άνοιξε το σκορ στο 9’ για να ισοφαρίσουν οι φιλοξενούμενοι στο 53’. Ο Καββαδίας με κοντινό πλασέ στο 71’ διαμόρφωσε το τελικό 2-1.

Αγωνίστηκαν οι: Καλαντζής, Ντόβας, Θώδης, Μπακαδήμας, Μελιάδης, Φυτόπουλος, Ντουάρτε, Φραντζέσκος (79’ Πανταζής), Αλομπισάτ (54’ Πατίλας), Καββαδίας, Σκόνδρας (73’ Τσιαντής).

Στα χθεσινά ματς τα τμήματα των υποδομών του Παναιτωλικού ειχαν απο μια νίκη και μια ήττα.

Η ομάδα Κ17 του Παναιτωλικού επικράτησε με σκορ 3-0 της αντίστοιχης της Λαμίας. Τα γκολ σημείωσαν ο Μουρατίδης στο 29’, ο Τρομπούκης στο 44’ και ο Καρατσώλης στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων. Αγωνίστηκαν οι: Κοντογιάννης, Φραγκούλης, Βασίλας (83’ Παπαχρήστος), Κωνσταντόπουλος, Σκιαδάς, Θεοτοκάτος, Σοροβός (80’ Λάκκας), Ντούλιας, Μουρατίδης, Παπανικόπουλος (67’ Δήμος), Τρομπούκης (88’ Καρατσώλης).

Η Κ15 γνώρισε την ήττα με σκορ 3-0 από τον Άρη. Αγωνίστηκαν οι: Παναγιωτόπουλος, Πάτρας, Ζαβέρδας, Μπαγιάτης (70′ Τσαμπάς), Κουνάβας, Νικολάου, Γκρέστας (73′ Μπαρμπαγιάννης), Παπαδόπουλος, Ταράσης, Κοκόσης, Αυγέρης (66′ Χαραμής).