Φατίχ Τερίμ: «Με τους οπαδούς μας στο γήπεδο, είμαστε άλλη ομάδα»

Όσα δήλωσε ο Φατίχ Τερίμ, μετά τη νίκη του Παναθηναϊκού επί της ΑΕΚ

Ο Φατίχ Τερίμ μίλησε μετά τη νίκη (2-1) του Παναθηναϊκού επί της ΑΕΚ στη Λεωφόρο και έκανε λόγο στη βοήθεια που δίνει ο κόσμος.

Αναλυτικά όσα δήλωσε:

«Ήταν πολύ σημαντικό αποτέλεσμα φέραμε σχεδόν στα ίσα τη βαθμολογία, εάν είχαμε κερδίσει τον ΠΑΟΚ θα ήταν ακόμη πιο σημαντικός αυτός ο αγώνας.

Δεχθήκαμε ξανά ένα γκολ που δεν το σκεφτόμασταν καθόλου στο πρώτο μέρος, αλλά αντιδράσαμε καλά, στο πρώτο ημίχρονο θα μπορούσαμε να σκοράρουμε περισσότερα γκολ, στο δεύτερο μέρος αντεπιτεθήκαμε καλά, χρησιμοποιήσαμε τις φάσεις σωστά.

Με τους οπαδούς μας στο γήπεδο, είμαστε άλλη ομάδα και περιμένουμε τους επόμενες αγώνες»