Λουτσέσκου: «Μπορούσαμε να σκοράρουμε»

Στο καλό ξεκίνημα αναφέρθηκε ο Ραζβάν Λουτσέσκου, αλλά και στο γεγονός ότι μπορούσε να σημειώσει γκολ

Ο ΠΑΟΚ ηττήθηκε στη Νέα Φιλαδέλφεια από την ΑΕΚ με σκορ 2-0, για την 10η αγωνιστική της Super League 1.

Ο Ραζβάν Λουτσέσκου, μετά τη λήξη της αναμέτρησης, αναφέρθηκε στο γεγονός ότι οι παίκτες του ξεκίνησαν καλά αλλά δεν κατάφεραν να σκοράρουν.

Όσα δήλωσε:

«Ο αγώνας ήταν πολύ παράξενος επειδή ξεκινήσαμε καλά και θα μπορούσαμε να είχαμε σκοράρει έχοντας δύο καλές ευκαιρίες. Μετά το ματς κάναμε δύο λάθη το ένα από το οποίο κόστισε το γκολ Αυτό είναι το ποδόσφαιρο, λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά.

Το πρώτο λάθος που κάναμε έδωσε τη δυνατότητα στην ΑΕΚ να σκοράρει και να χρησιμοποιήσει την ορμή και το πάθος που έβγαζε το γήπεδο. Έτσι είναι αυτές οι καταστάσεις. Συνεχίζουμε, στόχος οι τρεις βαθμοί στο επόμενο ματς».