Ντέγιαν Ράντονιτς: “Κάναμε πολλά λάθη στο τρίτο δεκάλεπτο”

Οι δηλώσεις του Ντέγιαν Ράντονιτς μετά την απώλεια του Super Cup για τον Παναθηναϊκό από τον Ολυμπιακό.

Ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε με 67-52 από τον Ολυμπιακό και έχασε το Ελληνικό Super Cup. Ο προπονητής του “τριφυλλιού” Ντέγιαν Ράντονιτς να στέκεται στην κακή απόδοση του τρίτου δεκαλέπτου, αλλά και στα χαμένα ελεύθερα σουτ.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Ντέγιαν Ράντονιτς:

«Συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό. Στο ξεκίνημα ήμασταν καλοί. Αμυντικά στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν σωστοί. Στο ξεκίνημα του τρίτου δεκάλεπτο κάναμε πολλά λάθη.

Είχαμε στην τέταρτη περίοδο κάποια σουτ για να γυρίσουμε το μομέντουμ αλλά χάσαμε κάποια ελεύθερα σουτ και δεν μπορέσαμε να πλησιάσουμε».