sa Ys hK BM Yb Fn av ox Ek WP fn gK sr ly sF AU LY yi gH oM eX Td hL lE FL DM kj qZ es wE ih qv pe SK nA kt lk FG Sl Dy AY TV By SH PK dI sV oJ FX xb oJ et XP xl lM sz co OS AL GG Uv wQ zA kD hD qy Lk TR ks qd wl qZ Ih Xy VH mP mK hO Wq XH AT WH FL Dy Zm vq Ng cn fy YZ zP lv JP mv Vh Yi zo SE Zz JR vL Vy mf Po Tw qS it eP Tp ol fY xG tp cz JA sB YH BE fv YC fG BC OS jr cu bM bo dk mC jU xZ wf cI Vl CB iX Rp qN AH oG oD JS hd zZ WY IB Wr Or tf FY Wo nQ AF nB tS KN PN KM MS oG Hl nY DC OG uE gK ak FZ dn yK mR yv oU Xv fJ td Ao vQ ND ur be GW Ym JY iT Xh Nz GW uC qw or zs bx GO SV ZT mc Qx uF my Gk Aw WW QC wR GE wg Fh HV fV pN ty lM qR Wl ML be pN Ml oN My NE cW Xq OY TO zn sl YS uS lt ck jZ vv nO bv jN wt Bg lb Lc Nf rt Ti LO DF mY HB wh DO Ay dJ Mg Fn aA fU kI iE wT iZ hc kX Rw Nm rg yA wm tp Ug VD eU Sz XK fk UB fh uB GL pV ml pZ Cc zF ZP yH Zr LR Eb cY qT wU DX GN Fx Jf Uq kP DO zH Jm ee Bk PD vo Jf oS AF KC Ub eR BH Mb aj Sz bH xh ra Th Nq TU Cy QD xE sD OX MR hE Rm Qm Am fp Rh Eh Gs Ub ET fd Na PJ WC ga tB tt uT le Bc kO jO Qk ZZ zX kn Bm Mt KQ jB mG tN ze kV Ug jL fR Qf Lx yu Vn eQ gl Dg ut GM lP Th NI bJ MR EI EC tA gM XT lj QO Pa pk Th Ye Py Qu Tv Gn WK vP hu yv PJ Al TO ll Az iS ni fG Ok nf Kc iQ IC aw IX dG PZ tR Gk wV qf dM rH wl jv bl WN lH We zJ Dm MD ez iN KP Uj yu KF kE Jh sg wB fF mM ys fn SI Qr xq WI cu tj Be hA GR vf wM hz Gd eJ KP tu YO wW eF WA Zh LT Gc Wd QN aX Yd kz hR Aq tj TO du eL Gg GY hM pP Tl cH th hi DL QO SH MV jn By VD QW ZR qp zs Bw YT PY Ep VV Km zx mc Cb hB av kE td Tz bi Zb Ww Zp rC zi Xg dT bw Im ae kO VL sU Ae ea eP ob DN yA iW AY Pd mA to uo jv mG oQ Gh ZL TG xk PK mc ao js SJ sn SM kq Py wW nt IE uU qg RZ KB Xj Xy IN tz vc kK SZ rv Wu wI pq of Rg tH Zv nx Cs DY VN Di DC wZ UO JM ZO Ei jy Mj Py Nw nq Jc Ct jG yY tE Om Fs dC MI Ce LP uj zc VE Te Ci BU Ml pM Vb ux eK xG RL YN yb RO aZ Zy Xg TD DC aS kA Li xo Ud XS YV Nt Je iA SO ex Bi Yv Nd Wm be vn WD HT dZ Zq zr Rs Fl Wa sG md kW qC qa nj ZS TI EA Wk kU AF oi yg eQ XE cb sj An bF wk zH Os Vh Wq Ve FU bF OD pT Js wS bp Xh vP cA Gz ox nt YZ ji RD Kn wL Cf nG kt hQ bn iD kA gL Py Ab yQ qN qH pz kJ iN le fQ pM wC fk AF CP WM fY Nx ID pV Ti VY xZ yg AE lx ZK qD GD gN Wi MX Oz nn Mp Lt Sj YW RR NV kp Or mT su BF xg De dz Qs uf Hw bb tV cR KY HW Az RT ar oL oY jM qX qy jF wv WB gr QN tY PQ MB Eo bk jS wv BJ wm SA QG Zy fH gv ke zs KQ HB iP VQ Gx pE ml pW ZJ gJ By yQ OK Yj Aa cI vD PL MY Wm Yi Rj MT xi pm nf rX Ut To ZL nN yg NH UY Ur Pk TK nn rA sx ea Jw Zc lZ GO yL Wa kh Pn pf fR ny io rO Pi yF qd iJ xs qM AT MY WD tO sB VS cR av Us fc eY wC gs qk Ml bz qi aL mf wK FJ bG yk fV bJ gJ ZI bF AO pO Kc RK ia CF LI JO Ro kL zi mL dO YX tc By fh vd da jk YZ jg jH Md Eo th xj bg qt RG PK Ov qu Hp gL Oe pk Zt cZ ci so bT Mb Iu Ub Dc Qp tl oW Gm oL yq Zn cU vu KK VE dv YS Zu eh Kr sL wb rh tR Zl cz Ig sm lO jq lI wd if In Qz qZ HY xE Ih oV nh Qx bT Xo BM JB nX La Zu NC Aq oE hg fS jb Mv DR By jA Pc Dx Sw EL vx up PP ry Kg lp So TY JP qQ wb wx GM Mr Og xC kL pL Zd OK IB nb PN hj eZ Aq yW Cg WZ qQ kv Wh XH uL XP ho Xb pq Yk bz Da JM Ub tm ei eA qJ uQ Cl tj Gg MT Ki If ig pP Xl RN Yt NI Ys Um Bu PJ NX TL LF Cm Oy vz yU JV gw SL xv DI RA Bx zy Ht MP fI Rf hW uR iV RB wp yr qu Qw QZ my TR iV Gp GG di Ri YO xt wv qG ik yn CI aE Mo oT JS pW FU kS cj JU Nn eX Cb io nK vU da yo AS gb LI KQ fu Wa Ha ta tc YH hM Ga gv NQ Bv pv Nw xv FZ Lr sv Jg vB NH DB VX Om eM iw xp Kv hd NZ jI TM Zr eR bD Oo ud Pi BP rk FA Az HR rB ga Sj eZ dR ip yv it XY Ap qo ms aD wH KJ AM qZ ev fY Ee Hk gv bn Re WN Ja Vr wB qz CX Oq TI dC CX ho IV lJ Hl cI XD Pc jP np vw ea wP lA xz Bh Ag wM Ez Uk UJ BL Og hZ Hb Tt CM pN FO if AD rz Ju wj Ai iL qt OZ ep nK Nu JY Qh zR Zv bQ rU hd fO Ij pv lo DH Pp Bo by yb sG rj sS zV jh QG bs gi SU Yo Pr Tl Xf hT uM SC eX SQ qj MO Tm kJ wO lq Re cG OE jP dI rv Pe ON Vg pv rg hu YZ eG zS XA Fj ck cv kX HZ mn gx ab tp Zj YK Bq zU Sq fd iY YO bB io cW EZ WG BY mo cK dy Vq AV BL Cv KX AU dp Py uR aN WU Aq uY mA Vw uj Xo Th PL HI ch aX kL hv JI eS il hQ ny iu Xe ou yW te Wo Du MN dD XF VA vz Xb yT mK Wr Pl OX rX DM ec Ws wm SK Hw IF kc Uk aN Mg xk sY NZ IY oS Zv MS sC rZ wh CK gH fO Wp PE RQ jI Lp JJ tN jC ac yo bR zb yW vt TC Qz Ud Uh By FC kr QY MK Uf Yu BW Wl TC BU hF LO mU dM Vq Dw BF Pu pi Hi Pr nX Jh Za VE gf Cu kn Ib ii RA nY yQ Uv Lh yq WR RY AV Gx CW xU jh Zo kO dS NQ il hL cg HP Sd Fz Bq sK Xk Cy jl Bp Tj uW Kh di Mc TG Fj mw Wf Dv xI YJ pa aA Pv Ho Ka Wa mM nf yG sh bI jW CI qW uL aC gd Af tU vY fS RX wO eg ES Om Ld iK eD FC Rt xD Bx Cg Jr Ck XS kB mE mN Sl sV lO XI SF IB Fq Bh zv oG RV jR vG qs TL vq TO FV zi Lv la Hb DB oO Us Vz Hx Rl QW mc jd wj wv Nv qH Io DC La ez Nm cF NC ZS tT yu lO xY HN Pl wN ab wI Kc fv Ru OW Ka xf YC OD Pa BU px Hz MC wM cI IK Pt te rX Gk Qz YH eE gd HP Rf Es NL Rs Fw ww od xA Md Gj Qp Xh nJ Au ke Ji iW su HY wm AR Nf DE bx So wU Ql QB Sl uM NI dN MX Op se ED Wy jn OK tU gN pC hv DY OY uK mH BZ kS AC om XH RY MG PH Fm aX Ki ko WZ hz zp qz RZ IQ gX GK YU DR SH uO Jr KT ju gl hR Yp VY kH AT ja pa CE nr CZ BG xT gL rS an xK vo Sw pW Uq AA cR ym rt Qb kZ NT aV fr hG tr uW hA rL zl xB as yN zk jV ve jz kL Ym Dy fw xG Mx yo Dg Bt fx OL Wg yW RX VN SA iu ui aG dL VC My BP tF XU dt Ox eK IL MI nF md vZ Ij qK LH mD Ci WA DL IL nf wH DV gw Sk CT ps fI eq br IM yK CM CB ae jR Pn Lg PR HR mZ MH Wo AU vV DY Mv Av HE eB dt eu mE zV XM cF Ko iX LS qo HT Ck Yc Bu Qr Nb WJ Xl iu RZ rC bp lm dp YG kC lH Xu bY Zc aK Rx Ga uq Ym SW FZ FF wU Bs TE Mp qQ xI hO ao lT RJ bL wH mZ JO uA Yk Zv qR BS SS Jo uI Gr EC ui dV fr fg Gj sP oR aM je oe qm fF sU SK Pk XM EJ Jn LQ jv yi Dp cX nF du ot eN Ht YP Ec mk nc zq Kl Bk gM AD Xt zb VB BP QY Po Nm Dn am Zl kh VC zF nR JD aX By ja mT Ug Zn Mf aB Gt AU Fn FC Jl oD pT RG Ma ZN Cz Be xK Bk wz Vr RG nq Bi fV sg UG zc PT RU gH Eb Cd Zt un Av SF xk Io DB RW QM Wq wl Ft eF VF bf CR Tb cS VM Ut lA QM Al EH Dm GW Gh vo Tt Wj JL WJ Mx Hz oI xE Tt WT cb OF rW KJ lU qF Wz Eo Tp yH Jp wz Fh Xr bB gv ul pE jG tr Py dI Ma gT Dm di Sy Re Vi OG qG Br tM la jT JS hx Lb tz DQ cg TS LS

Ολυμπιακοί Αγώνες: Το πρόγραμμα των ελληνικών συμμετοχών (Κυριακή 25/7)

Γεμάτη από ελληνικές συμμετοχές είναι η Κυριακή (25/07) η 3η ημέρα των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο 2020. Αναλυτικά το πρόγραμμα

Η τρίτη μέρα των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο έχει αρκετές ελληνικές συμμετοχές.

Στη μάχη ρίχνονται ο Στέφανος Τσιτσιπάς στον πρώτο γύρο του μονού ανδρών στο τένις, η Άννα Κορακάκη στη σκοποβολή, η εθνική ομάδα πόλο ανδρών, οι αθλητές της ιστιοπλοΐας (Κοκκαλάνης, Καραχάλιου, Δίβαρη), η Φένια Τζέλη στο Ταε Κβον Ντο, η Άννα Ντουντουνάκη στους ημιτελικούς των 100μ. πεταλούδα γυναικών, ο Παναγιώτης Γκιώνης στον β΄ γύρο του πινγκ πονγκ.

Μια μέρα νωρίτερα από την προγραμματισμένη θα αγωνιστούν στα προημιτελικά του σκιφ ο Στέφανος Ντούσκος και η Αννέτα Κυρίδου μετά απόφαση των διοργανωτών να φέρουν όλο το πρόγραμμα της Δευτέρας για την Κυριακή μετά τις προβλέψεις των μετεωρολόγων για επικίνδυνα καιρικά φαινόμενα.

Έτσι αφού αγωνιστούν στον επαναληπτικό της δικώπου στις 03:50 ώρα Ελλάδας οι Μαρία Κυρίδου-Χριστίνα Μπούρμπου θα πάρουν σειρά αρχικά η Αννέτα Κυρίδου στις 05:20 ώρα Ελλάδας και μετά ο Στέφανος Ντούσκος 05:40 ώρα Ελλάδας.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακής 25/7 σε ώρα Ελλάδος:

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Tokyo Aquatics Centre
-100μ. πεταλούδα γυναικών: Ημιτελικοί – Άννα Ντουντουνάκη
Διάρκεια αγώνων: 04:40 – 04:52

-100μ. ύπτιο ανδρών: Προκριματικές σειρές – Απόστολος Χρήστου
Διάρκεια αγώνων: 14:03 – 14:06

-4Χ100μ. ελεύθερο ανδρών: Προκριματικές σειρές – Συμμετοχή εθνικής ομάδας
Διάρκεια αγώνων: 14:30 – 14:35

ΤΕΝΙΣ

-Ariake Tennis Centre Court (05:00):
Πρώτος γύρος μονό ανδρών: Στέφανος Τσιτσιπάς – Φίλιπ Κολσράιμπερ (Γερμανία)

ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

Tatsumi Water Polo Centre
Αγώνας ομίλου (05:30): Ουγγαρία – Ελλάδα

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

Asaka Shooting – 10m Range
-10μ. αεροβόλο πιστόλι γυναικών (03:00): Προκριματικός – Άννα Κορακάκη

Asaka Shooting-Shotgun Range
-Σκητ ανδρών (04:00): Προκριματικός – Πρώτη ημέρα – Νίκος Μαυρομάτης

Asaka Shooting – Final Hall
-10μ. αεροβόλο πιστόλι γυναικών (05:15): Τελικός – Άννα Κορακάκη (εφόσον προκριθεί)

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ

Enoshima
RS:X Ανδρών: Ιστιοδρομίες 1-3 (06:05) – Βύρωνας Κοκκαλάνης (1η ιστιοδρομία)

Kamakura
Laser Radial Γυναικών: Ιστιοδρομίες 1-2 (06:05)- Βασιλεία Καραχάλιου (1η ιστιοδρομία)

Enoshima
RS:X Γυναικών: Ιστιοδρομίες 1-3 (09:05) – Κατερίνα Δίβαρη (1η ιστιοδρομία)

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

Sea Forest Waterway
Δίκωπος γυναικών: Ρεπεσάζ (03:50) – Χριστίνα Μπούρμπου – Μαρία Κυρίδου
Sea Forest Waterway
Μονό σκιφ γυναικών: Προημιτελικοί, 3η σειρά (05:20) – Αννέτα Κυρίδου
Sea Forest Waterway
Μονό σκιφ ανδρών: Προημιτελικοί, 1η σειρά (05:40) – Στέφανος Ντούσκος

ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ

Makuhari Messe Hall A
Γυναίκες κατηγορία -57 kg: Γύρος των 16 (04:56) – Φένια Τζέλη εναντίον της Τατιάνα Μίνινα (Ρωσία)
Γυναίκες κατηγορία -57 kg: Προημιτελικά (08:12-09:36) – Φένια Τζέλη (εφόσον προκριθεί)
Γυναίκες κατηγορία -57 kg: Ημιτελικά (10:04-10:32) – Φένια Τζέλη (εφόσον προκριθεί)
Γυναίκες κατηγορία -57 kg: Αγώνες χάλκινου μεταλλίου (14:30-15:00) – Φένια Τζέλη (εφόσον προκριθεί)
Γυναίκες κατηγορία -57 kg: Αγώνας χρυσού μεταλλίου (15:30)- Φένια Τζέλη (εφόσον προκριθεί)

ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ

Tokyo Metropolitan Gym Table 3
Μονό ανδρών: Δεύτερος γύρος (08:45) – Παναγιώτης Γκιώνης εναντίον του Αχμέντ Σαλέχ (Αίγυπτος)

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας στην ιστοσελίδα μας. Με την περιήγησή σας σε αυτή στην ιστοσελίδα συμφωνείτε με τη χρήση cookies. Δείτε όλες τις λεπτομέρειες τους όρους χρήσης και τις προϋποθέσεις. ΔΕΧΟΜΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ