Παναιτωλικός Κ19: Ήττα 1-0 απο τον ΟΦΗ

Για την πρώτη αγωνιστική της Σουπερ Λιγκ των υποδομών, ο Παναιτωλικός ηττήθηκε με 1-0 απο την ΟΦΗ.

Παρά την πολύ καλή εμφάνιση η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού γνώρισε την ήττα από τον ΟΦΗ στο Ηράκλειο με 1-0. Οι Αγρινιώτες είχαν αρκετές χαμένες ευκαιρίες και δύο δοκάρια με τον Μπελεβώνη για να πάρουν το προβάδισμα, αλλά δέχτηκαν γκολ στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων με σουτ του Φωτιάδη.

Αγωνίστηκαν οι: Κοντογιάννης, Αναστασόπουλος, Σοροβός, Παναγιωτίδης (77’ Ντούκας), Μπελεβώνης (91’ Κρανιώτης), Σκόνδρας, Παπανικόπουλος (46’ Δημητρίου), Βασίλας (46’ Λαμπρίδης), Λαζαρίδης, Δήμος, Τσάκνης (64’ Τρομπούκης).