Α2 Γυναικών: Το πρόγραμμα των 4 ομίλων του πρωταθλήματος 2020-21

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΟΚ η κλήρωση της Α2 κατηγορίας Γυναικών.

Την φετινή περίοδο, η Α2 κατηγορία αποτελείται από 4 ομίλους.

Αναλυτικά: 

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

2η Αγωνιστική - 25/10/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3η Αγωνιστική - 01/11/20
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

4η Αγωνιστική - 08/11/20
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

5η Αγωνιστική - 22/11/20
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική - 29/11/20
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

7η Αγωνιστική - 06/12/20
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

8η Αγωνιστική - 13/12/20
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική - 20/12/20
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική - 10/01/21
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

11η Αγωνιστική - 17/01/21
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

12η Αγωνιστική - 24/01/21
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

13η Αγωνιστική - 31/01/21
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

14η Αγωνιστική - 14/02/21
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

15η Αγωνιστική - 21/02/21
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική - 28/02/21
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

17η Αγωνιστική - 07/03/21
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

18η Αγωνιστική - 21/03/21
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ


Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

2η Αγωνιστική - 25/10/20
Ρεπό: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική - 01/11/20
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

4η Αγωνιστική - 08/11/20
Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

5η Αγωνιστική - 22/11/20
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

6η Αγωνιστική - 29/11/20
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

7η Αγωνιστική - 06/12/20
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

8η Αγωνιστική - 13/12/20
Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

9η Αγωνιστική - 20/12/20
Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

10η Αγωνιστική - 10/01/21
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

11η Αγωνιστική - 17/01/21
Ρεπό: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

12η Αγωνιστική - 24/01/21
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική - 31/01/21
Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

14η Αγωνιστική - 14/02/21
Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

15η Αγωνιστική - 21/02/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική - 28/02/21
Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

17η Αγωνιστική - 07/03/21
Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

18η Αγωνιστική - 21/03/21
Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ


Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20
ΜΕΝΤ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

2η Αγωνιστική - 25/10/20
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΜΕΝΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

3η Αγωνιστική - 01/11/20
ΜΕΝΤ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

4η Αγωνιστική - 08/11/20
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΜΕΝΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

5η Αγωνιστική - 22/11/20
ΜΕΝΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

6η Αγωνιστική - 29/11/20
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΕΝΤ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

7η Αγωνιστική - 06/12/20
ΜΕΝΤ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική - 13/12/20
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΜΕΝΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

9η Αγωνιστική - 20/12/20
ΜΕΝΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

10η Αγωνιστική - 10/01/21
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

11η Αγωνιστική - 17/01/21
ΜΕΝΤ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

12η Αγωνιστική - 24/01/21
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΕΝΤ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

13η Αγωνιστική - 31/01/21
ΜΕΝΤ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

14η Αγωνιστική - 14/02/21
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

15η Αγωνιστική - 21/02/21
ΜΕΝΤ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

16η Αγωνιστική - 28/02/21
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

17η Αγωνιστική - 07/03/21
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

18η Αγωνιστική - 21/03/21
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΕΝΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ - ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ


Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 18/10/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική - 25/10/20
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

3η Αγωνιστική - 01/11/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

4η Αγωνιστική - 08/11/20
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

5η Αγωνιστική - 22/11/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

6η Αγωνιστική - 29/11/20
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

7η Αγωνιστική - 06/12/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική - 13/12/20
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

9η Αγωνιστική - 20/12/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

10η Αγωνιστική - 10/01/21
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

11η Αγωνιστική - 17/01/21
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

12η Αγωνιστική - 24/01/21
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

13η Αγωνιστική - 31/01/21
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

14η Αγωνιστική - 14/02/21
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

15η Αγωνιστική - 21/02/21
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

16η Αγωνιστική - 28/02/21
Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

17η Αγωνιστική - 07/03/21
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική - 21/03/21
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
Α.Κ. Κ. "ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*