Πογιάτος: «Δώσαμε ελπίδα στον αντίπαλο»

Για το κακό δεύτερο ημίχρονο μίλησε ο προπονητής του Παναθηναϊκού, Ντάνι Πογιάτος

Ο Παναθηναϊκός παρόλο που προηγήθηκε δεν κατάφερε να κρατήσει το 0-1 και λίγο πριν το τέλος δέχτηκε το γκολ με το οποίο η ΑΕΛ ισοφάρισε στο τελικό 1-1.

Ο προπονητής του Παναθηναϊκού, Ντάνι Πογιατος, μίλησε μετά την αναμέτρηση για το κακό δεύτερο ημίχρονο που έφερε την ισοφάριση στο τέλος.

Όσα δήλωσε:

«Είχαμε τον έλεγχο αλλά στο δεύτερο μέρος δεν κρατήσαμε τη μπάλα, δεν δημιουργήσαμε και αυτό είναι το χειρότερο γιατί δίνεις ελπίδα στον αντίπαλο.

Θα συνεχίσουμε να δουλεύουμε, πρέπει να προχωρήσουμε και να βάλουμε περισσότερη ενέργεια στο παιχνίδι μας».